Raktáros

  • Cég neve

    CarNet Auto-Fort Kft.

  • Munkavégzés helye

    - IX. kerület, 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 3.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a raktári folyamatban való részvétel: árubevétel, árukiadás, készletellenőrzés, kiszállításra való áru összekészítés,
  • raktárkezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • közreműködés a partnerekkel való kapcsolattartásban,
  • együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel.

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elvárás, autóipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzési képesség.

Amit kínálunk

  • főállású alkalmazotti jogviszony,
  • versenyképes bejelentett jövedelem,
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoporti háttér (CarNet cégcsoport),
  • jól felszerelt, modern munkakörnyezet (autószalon, raktár, műhely),
  • családias hangulat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 3.

Céginformáció

A CarNet Auto-Fort Kft. az ország egyik legnagyobb FORD márkakereskedése és márkaszervizeként működik több mint 30 éve, mely később PEUGEOT és SUZUKI márkával bővült, majd a CITROEN is a márkaszervizek kínálatába került. 2020-ban NISSAN szalon nyitásával ismét gyarapodott a márkaképviseletek száma. 2023 őszétől az MG, mint legújabb márkánk, szélesíti a termékpalettánkat. A vállalat a CarNet Csoport tagjaként Budapesten 5 telephelyet működtet, közel 160 fővel.

Jelenleg IX. kerületi Ford márkakereskedésünk alkatrész raktárába keresünk RAKTÁROS munkatársat, akár azonnali kezdéssel.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a bérigény, a telephely és a pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.