Raktáros

  • Cég neve

    ''CabTec'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent István körút 24.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A termelési és kiszállítási igények szerinti anyagok komissiózása, előkészítése, (adott  esetben kimérése) a FIFO elv betartásával.
  • A raktári bevételezés és a raktárból történő kiadások, visszavételezések késedelem nélküli könyvelése az érvényes belső előírások alapján.

Elvárások

  • Raktározásban szerzett min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • Emelőgépkezelői OKJ végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncára
  • MS Office alapszintű ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Műszakrend: 6:00-14:00-ig tartó munkaidő beosztás hétfőtől-péntekig.
  • Együttműködő munkatársi környezet, munka-magánélet egyensúly biztosítása·
  • Béren kívüli juttatás (CAFETERIA MÁR PRÓBAIDŐ ALATT)
  • Ingyenes céges buszjárat több településről (pl.: Nagykőrös, Tiszaalpár-Lakitelek, Kiskunfélegyháza)
  • 100 %-os helyközi és helyi (kecskeméti) bérlet térítése vagy 23 Ft/km üzemanyagköltség térítés
  • Céges rendezvények (karácsonyi), gyümölcsnap
  • CabTec élménynap minden hónapban
  • Díjazzuk az újító ötleteket!
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Nyári diáktábor munkatársaink gyermekei számára

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint
10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag.  A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai telephelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, a széles vevői köre (high-tech ipar, orvostechnika, légtechnika, kötött pályás, szárazföldi és légi fuvarozás), valamint a közel 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes szakmai önéletrajzát!