Raktáros

  • Cég neve

    Brendon Gyermekáruházak Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest, Campona utca 1.

  • Fizetés

    Bruttó 507e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Raktáros

A Brendon babaáruház-lánc munkatársat keres raktáros munkakörbe, XXII. kerületi raktárába!

Magyarország piacvezető babaáruház-lánca vagyunk. 1993 óta segítünk a családoknak eligazodni a kismama- és babatermékek széles választékában. 19 áruházat és egy webáruházat üzemeltetünk, illetve Szlovákiában is jelen vagyunk.

Brendon Értékeink:

  1. Vevőközpontúság
  2. Tisztelet és empátia
  3. Pozitív hozzáállás
  4. Megbízhatóság
  5. Együttműködés

Amit kínálunk:

  • Garantált bruttó 507.150 Ft,
  • céges és egyéni teljesítménytől függően adható jutalom,
  • utazási támogatás (MÁV-ra és Volánra 86% térítése jogszabályban meghatározottak szerint),
  • biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél,
  • barátságos, nyugodt, kiegyensúlyozott légkör,
  • egy cég, ahol érvényesül az emberközpontúság,
  • minimális rendkívüli munkavégzés,
  • munkaidő: H-P 07:00-15:30,
  • korlátlan mennyiségű kávé és hűtött szódavíz,
  • zuhanyzó, öltöző,
  • kulturált ebédlő,
  • munkaruha biztosítása,
  • ingyenes parkolási lehetőség,
  • és ha mindezek alapján felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél nálunk dolgozni, ne habozz, jelentkezz. :)

Főbb feladatok, munkák

  • Az áru beérkezésének fizikai, illetve gépi átvétele- betárolása,
  • anyagmozgatás,
  • megrendelések szedése, csomagolása, szállításra való előkészítése,
  • számlázás a Brendon által használt rendszeren.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség,
  • képesség az önálló és csapatban történő munkavégzésre.
  • terhelhetőség, rugalmasság.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Campona u. 1. (Harbor park – XXII. kerület)

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka