Raktáros

  • Cég neve

    Booklog Kft.

  • Munkavégzés helye

    1182 Budapest, Üllői út 807.

  • Fizetés

    Nettó 280e - 290e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fizikai árukezelés (bevételezés/betárolás/komissiózás/csomagolás)
  • Raktári adminisztrációs feladatok (informatikai + papír alapú)
  • Raktárba érkező szállítók fogadása
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Legyél megbízható
  • Legyél precíz (hiszen sok ezer féle cikket kezelünk, folyamatosan számolunk)
  • Legyél dinamikus (tudjál pörgösen is dolgozni ha kell)
  • Bírd az állandó fizikai terhelést
  • Legyél kezdeményező a feladatvégzésben
  • Legyél a csapat része (kis létszámú környezet)

Előnyt jelent

  • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távon stabil, családias, kiszámítható munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, kiemelkedő színvonalú szakmai csapat
  • 1 műszakos munkarend
  • Pályakezdőknek is nyitott pozíció

Céginformáció

Cégünk könyvkiadók részére nyújt logisztikai szolgáltatásokat (tárolás, nagykereskedelmi elosztás, web kereskedelem, szállítás).

A jelentkezem gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzodat a nettó fizetési igény megjelölésével!