Raktáros

  • Cég neve

    Biotest Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Torbágy utca 15.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a raktárkészlet nyilvántartása
  • az áruk elhozatala a repülőtérről, illetve a speditőrök raktárából
  • az áruk tételes átvétele
  • az áru beérkezési bizonylatának kitöltése (terápiás termékeknél)
  • az áruk elhelyezése a Biotest raktárában
  • lejárati idők figyelemmel kísérése
  • a szállítólevél alapján az áruk kikészítése és azok kiszállításának megszervezése  (személyes kiszállítás, kollégák általi, illetve speditőrökön keresztüli szállítás)
  • a raktár rendjének fenntartása
  • az anyagmozgató eszközök (gépkocsik, targonca) működésének biztosítása, szervizeltetése
  • részvétel a leltározásban
  • folyamatos kapcsolattartás az értékesítésben és a raktárban dolgozó kollégákkal
  • a közvetlen vezető rendszeres, írásos informálása
  • más, a vezető által adott feladat elvégzése

Elvárások

  • minimum szakiskolai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny)
  • minimum B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal (3,5 tonnáig kisteherautó)
  • targoncavezetői engedély (előny)
  • számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret (előny)
  • jó együttműködési készség, csapatjátékos gondolkodásmód
  • precíz, pontos és önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való proaktív munkavégzés
  • rugalmas gondolkodás, esetleges túlmunka szükségességének elfogadása

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális vállalati környezet, biztos vállalati háttér
  • családias munkahelyi légkör, ezen belül 3+2 fős kereskedelmi csapat
  • kiváló munkafeltételek
  • teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű jogviszony

Munkavégzés helye:
A törökbálinti cég-telephelye, és az ország egész területe

Céginformáció

A Biotest cégcsoport 100%-os leányvállalata - Biotest Hungaria Kft. -, RAKTÁROS munkatársat keres.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „RAKTÁROS - TÖRÖKBÁLINT” jeligére!