Raktáros

  • Cég neve

    BestByte Kft.

  • Munkavégzés helye

    9024 Győr, Vasvári Pál utca 1.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Termékek átvétele az áruházban
  • Raktár teljes körű ügyintézése
  • megrendelések összeszedése összekészítése
  • visszáru ügyintézés
  • kiszállítás ügyintézés
  • együttműködés az áruk kihelyezésében, értékesítők támogatása
  • a raktár rendjének folyamatos fenntartása

Elvárások

  • Középfokú vagy szakirányú iskolai végzetség
  • Hasonló területen szerzett raktári tapasztalat
  • A raktári folyamatok ismerete
  • műszaki termékismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség, terhelhetőség
  • Rugalmasság, dinamikusság, pozitív megoldás-orientált szemlélet

Előnyt jelent

  • gyalogkíséretű targonca vezetői engedély
  • Octopus ügyviteli rendszer ismerete
  • kereskedelmi (áruházi) területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Előre megtervezett beosztás
  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

A BestByte Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, amely immár 15 éve a műszaki kereskedők piacának meghatározó szereplője. 16 áruházunkkal, dinamikusan növekvő webáruházunkkal és partnerhálózatunkkal kihívásokkal és sikerekkel teli munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek.
Legyél Te is az ország egyik meghatározó országos műszaki kereskedő lánc fiatalos, lendületes csapatának tagja!
Cégünk raktáros munkatársat keres, teljes munkaidőben Győrbe BestByte műszaki áruházába.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetésigénnyel és a "Jelentkezem" gomb megnyomásával lehet.