Raktáros

  • Cég neve

    Bellis Egészségtár Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 290e - 350e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

FIX DÉLUTÁNOS MUNKAREND!
Rendelés csomagoló (fix délután 12:30-21:00)

  • webshop csomagok kezelése
  • webshop csomagok revidiálása
  • webshop csomagok lezárása, címkével való ellátása
  • webshop csomagok raklapra helyezése
  • a raktári rend és tisztaság betartása;
  • egyéb raktári folyamatokban való részvétel

Komissiózás

  • könnyű darabáruk (pl.: teák, vitaminok, egészségügyi készítmények) kezelése;
  • a komissiózás során az áru épségének megóvása, valamint a kiszállító göngyölegbe helyezése a szállítás során megfelelő védelmet biztosító módon;
  • a göngyölegek címzésére szolgáló címkék felhelyezése a csomagokra;
  • szedés során megbontott gyűjtőcsomagolás, üres ládák összegyűjtése;
  • lejáratos és minőségi hibás termékek elkülönítése;
  • egyéb raktári folyamatokban (csomagolás, betárolás) való részvétel.

Elvárások

  • minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • munkabeosztás
    • egy műszakos munkarend (fix délután 14:30-23:00 vagy 12:30-21:00)
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány);
  • targoncavezetői jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • bejelentett jövedelem; fix alapbér + teljesítménybér + pótlék;
  • elérhető nettó 290.000-350.000 Ft
  • stabil hátterű cég;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • bérelőleg lehetősége próbaidő után;
  • utazás támogatás törvényi előírásoknak megfelelően;
  • Budapesten belül a hazajutáshoz taxit biztosítunk (fix délutános munkarend esetén);
  • Magyarország legmodernebb gyógyszeripari raktára;
  • automatizált raktár – hajtott pálya.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország egyik országos gyógyszer és egészségügyi termékekkel foglalkozó nagykereskedése.
Az ország egyik legmodernebb gyógyszeripari raktárába, télen fűtött, nyáron klimatizált raktártérbe, keresünk lelkes, dolgozni vágyó embereket.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva!