Raktáros

  • Cég neve

    AUTER Elektronikai Kft

  • Munkavégzés helye

    1163 Budapest, Cziráki utca

  • Fizetés

    Nettó 280e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- A termeléshez szükséges anyagok raktározása, beszerzése, árajánlatok kérése.
- Raktárkészlet ellenőrzése, felülvizsgálata, anyagok kiadása.
- Beszállító partnereinkkel kapcsolattartás, anyagok áruátvétele, beszállítása.
- Egyéb logisztikai feladatok műszaki ügyintézése.

Elvárások

- B kategóriás jogosítvány,
- önálló munkavégzésre való képesség,
- megbízhatóság, jó kommunikációs készség, kulturált megjelenés,
- pontosság, csapatban való együttműködés.

Előnyt jelent

- érettségi bizonyítvány
- műszaki szakképesítés

Amit kínálunk

Nyomtatott áramkörök és fóliatasztatúrák tervezésével és gyártásával foglalkozó 35 éves családi vállalkozás vagyunk.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Hosszú távú együttműködésre keresünk munkatársakat, napi 8 órás, heti 5 munkanapos munkakörbe.
Biztos, jogtiszta jövedelmet, változatos munkát biztosítunk családias környezetben.

A "jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.