Raktáros

  • Cég neve

    ATTASE GASTRO Kft

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Hős utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- A bejövő termékek átvétele, raktári elhelyezése, tárolása;
- a megrendelt termékek összeválogatása, csomagolása, kiadása szállítólevél alapján;
- kézi és targoncával történő anyagmozgatás;
- a raktárkészlet mennyiségi és minőségi figyelése;
- a raktározással, árukiadással kapcsolatos dokumentumok pontos kezelése.

Elvárások

- targonca vezetői képesítés, gyakorlat;
- pontosság, precizitás, megbízhatóság;
- önálló munkavégzés
- terhelhetőség, rugalmasság, jó fizikai munkabírás;
- csapatban való együttműködés
- műszaki orientáció, alapvető műszaki ismeretek

Előnyt jelent

1-3 éves releváns, gyakorlati tapasztalat raktározás területén.

Amit kínálunk

- teljes munkaidő
- versenyképes, a felelősségi szintnek megfelelő bérezés;
- stabil munkahely- családias munkakörülmények;
- szervezett oktatások, tanfolyamok munkatársaink részére;
- tömegközlekedéssel és gépjárművel is jól megközelíthető munkahely.

Céginformáció

Az Attase Gastro Kft egy kreatív és elkötelezett csapat, amely a gasztronómia terén kiváló minőségű termékeket, ipari berendezéseket és szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek. Cégünk Budapest központi részén egyedülálló bemutatóteremmel, saját telephelyen 5 500m2-en működik.