Raktáros

  • Cég neve

    Assist-Trend Budapest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Táblás utca 39.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező áru átvétele, mozgatása raktáron belül
  • rendelések előkészítése kiszállításra, komissiózási feladatok ellátása
  • kiadás előtt az összekészített áru ellenőrzése
  • hibás/selejtes, hiányos áru, visszáru kezelése
  • raktári rend betartása, raktár tisztántartása
  • eszközök (emelőgép, targonca, raklapemelő béka, takarítógép) rendbentartása
  • leltárban való részvétel

Elvárások

  • pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • udvarias, barátságos személyiség

Előnyt jelent

  • Érvényes targoncavezetői engedély (vezetőüléses-3324, gyalogkíséretű-3312 típusokra)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • budapesti lakhely

Amit kínálunk

  • bejelentett, teljes munkaidős (napi 8 óra) munkaviszony
  • egyműszakos munkarend, szabad hétvégék
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása, munkába járás támogatása
  • teljesíthető elvárások
  • hosszútávú munkalehetőség, stabil munkahelyi háttér
  • tiszta, rendezett munkahely

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk a HORECA vonalon tevékenykedő, professzionális higiéniai termékekkel foglalkozó, magyar tulajdonú Piszke cégcsoport hivatalos budapesti márkaképviseleteként 20 éve van jelen Budapesten és vonzáskörzetében. Elsődleges vevőkörünket a vendéglátóegységek és szállodák jelentik, de intézményeket, irodaházakat is ellátunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzát FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL a Jelentkezem gombra kattintva!