Raktáros / Áruösszekészítő

  • Cég neve

    BÍRÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-beérkező áru mennyiségi, minőségi átvétele (raklapos termékek, műanyag kertészeti termékek, tőzegkeverékek,     valamint dísznövények különböző kiszerelésben)
-kimenő áru összekészítése, felrakodás szállításra
-készletek, göngyölegek nyilvántartása
-szállítólevelek, szállításhoz szükséges dokumentumok kiállítása
-raktári rend és tisztaság fenntartás

Elvárások

-raktározási, árukiadói tapasztalat
-önálló, pontos munkavégzés és problémamegoldó készség
-középfokú végzettség
-felhasználói szintű számítógép-felhasználói ismeretek

Előnyt jelent

-érvényes targoncavezetői  jogosítvány
-B kategóriás jogosítvány
-hasonló területen szerzett tapasztalat
-terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség
-vevőorientált szemlélet

Amit kínálunk

Stabil, megbízható háttér.
Változatos feladatok, betekintés országos kertészeti kereskedelmi folyamatokba.
Teljes munkaidő állás.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk több mint 25 éve van jelen a kertészeti termékek nagykereskedelmében.
Termesztő kertészeket szolgálunk ki dísznövény szaporítóanyaggal valamint áruházakba szállítunk be kész cserepes virágzó dísznövényeket. Ezenkívül forgalmazunk tőzegkeverékeket és kertészetekben használatos ültető cserepeket.