Raktáros-Árukiszállító

  • Cég neve

    DELICE Product Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út 267.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 370e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Ha bírod a fizikai munkát, bolondulsz a sajtokért és más ínyencségekért, szeretnél egy kisebb munkahelyi „család” része lenni, akkor gyere és légy a csapatunk tagja!
Élelmiszer-importőr kereskedelmi cégünk friss áru raktárába keresünk RAKTÁROS-ÁRUKISZÁLLÍTÓ kollégát.

Feladatod lesz a megrendelések alapján az áru összekészítése szállításra, raktári feladatok elvégzése, esetenként árukiszállítás.

Elvárások

Téged keresünk, ha van gyakorlatod, alapfokú számítógépes ismereted, munkádat pontosan, precízen tudod végezni, megbízható és csapatjátékos vagy!

Előnyt jelent

Friss áru raktározásban tapasztalat.

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, családias légkörben és versenyképes fizetéssel.