Raktáros, árukiadó

  • Cég neve

    TÉGLACENTRUM Kft.

  • Munkavégzés helye

    7622 Pécs, Bacsó Béla utca 4.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező áru átvétele, raktározása, kiadása; valamint szúrópróbaszerű mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Az árufogadási terület rendjének, biztonságának megvalósítása és megtartása
  • Áruátvétel és árukiadás fizikai feladatainak végrehajtása
  • Áruk mozgatása, az áruk egy részének közvetlenül az raktár/eladótérbe történő továbbítása, illetve biztonságos betárolása
  • A vevők által megrendelt termékek (festék, vakolat, lábazat) színre keverése a kért minőségben és mennyiségben.
  • A belső működési előírások és szabályok betartásával az árufogadási területhez tartozó gépek és berendezések kezelése
  • A telephelyen keletkező hulladék gyűjtése, szelektálása, kezelése és szállításra való előkészítése
  • Vevői megrendelések kiszállítása, a vevő által megadott szállítási címre
  • Részt vesz a leltár előkészítésben
  • Telephelyen történt töréskárok jelentése az ügyvezetés felé

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség,
  • Targoncavezetői és „B” kategóriás jogosítvány
  • Minimum 3 éves gyakorlat árukiadás területén
  • Erős fizikum

Előnyt jelent

  • Építőanyag kereskedelmi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Több mint 25 éves szakmai múlt, stabilitás
  • Versenyképes jövedelem
  • Pontos, kiszámítható munkavégzés
  • Folyamatos tanulási lehetőség

Céginformáció

Társaságunk, a Huf-Bau Téglacentrum Kft., Dél-Dunántúl vezető építőanyag-kereskedése, több, mint 25 éve elismert tagja az építőanyag-kereskedelemnek. Stabil pénzügyi háttérrel, kiszámítható jövőképpel rendelkező vállalkozás.

Jelentkezés módja önéletrajz megküldésével a lenti Jelentkezem gombra kattintva.