Raktáros - árukiadó

  • Cég neve

    Murár István Ev.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros

  • Fizetés

    Nettó 260e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Raktáros - árukiadó (kézi- és gépi rakodás, árukiadás, áruszállítás) munkatársat keresünk kerítés gyártó és forgalmazó cégünkhöz, hosszútávú, bejelentett munkavégzésre.
Munkaidő hétfőtől péntekig 7:00 - 16:00 között.
Bérezés megegyezés szerint.

Feladatok
  • Raktárba érkező és kimenő áruk minőségi és mennyiségi átvétele, kiadása, ellenőrzése
  • Vásárlók udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Termékek betárolása, kitárolása, mozgatása targoncával és kézzel
  • Megrendelések összekészítése, ellenőrzése
  • Kézi, gépi (targoncás) anyagmozgatás
  • Raktári csoportvezető / műszakvezető utasításainak betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása a területen
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Leltározásban történő aktív részvétel

Elvárások

  • Megfelelő fizikum közepesen nehéz munkához
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  •  Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Hosszútávú bejelentett munkaviszony
  • Munkaruha
  • Szabad hétvége

Céginformáció

1981-ben alapított stabil családi vállalkozásunk kerítések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Jelentkezéshez kérem csatolja fényképes önéletrajzát.