Raktáros-árukiadó

  • Cég neve

    FARM-KER KFT.

  • Munkavégzés helye

    4431 Nyíregyháza, Kemecsei út 101.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a bejövő termékek átvétele, raktári elhelyezése, tárolása;
  • a megrendelt termékek összeválogatása, csomagolása, kiadása szállítólevél alapján;
  • kézi és targoncával történő anyagmozgatás;
  • a raktárkészlet mennyiségi és minőségi figyelése;
  • a raktározással, árukiadással kapcsolatos dokumentumok pontos kezelése.

Elvárások

  • targonca vezetői képesítés, gyakorlat
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság, jó fizikai munkabírás
  • csapatban való együttműködés
  • műszaki orientáció, alapvető műszaki ismeretek

Előnyt jelent

  • Építőanyag kereskedésben, barkácsáruházi környezetben szerzett tapasztalat
  • Burkolatok, szaniterek átfogó ismerete
  • 1-3 éves releváns, gyakorlati tapasztalat raktározás területén

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • modern eszközpark.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Játéksarok

Céginformáció

Biztos munkahelyet keresel hosszú távra egy folyamatosan fejlődő iparágban? Csatlakozz a Újház Farm-Ker csapatához!

Az Újház Farm-Ker építőanyag-kereskedés  1986 óta a város legszebb részén, Sóstófürdőn családi vállalkozásként működik. Cégünk a haszon folyamatos visszaforgatásával a töretlen fejlődés útján halad. Ma már több mint 50 munkavállalónak nyújtunk biztos megélhetést és a keleti régió meghatározó szereplői vagyunk.
Cégünk 2013-ban csatlakozott az újHÁZ Centrumhoz, Magyarország meghatározó építőanyag-kereskedelmi hálózatához, mely rengeteg újítást és fejlődési lehetőséget hozott az életünkbe. Hosszútávú célunk, hogy a régiónk igényeit a legmagasabb minőségben tudjuk kiszolgálni, amihez elengedhetetlen, hogy megbízható, szakképzett kollégákkal dolgozzunk együtt.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!