Raktáros/árukiadó

  • Cég neve

    ÉPFORG Kft.

  • Munkavégzés helye

    8800 Nagykanizsa, Magyar utca 114-116

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Építőanyagok kiadása, összekészítése számla/szállítólevél alapján
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Állagmegőrzés, raktárak tisztán tartása
  • Anyagok átvétele/ellenőrzése beérkezéskor

Elvárások

  • precíz, pontos munkavégzés
  • Targoncavezetői jogosítvány szükséges

Előnyt jelent

  • lelkes és elkötelezett hozzáállás, dolgozni akarás
  • nyelvtudás nem szükséges
  • Raktáros/építőanyag tüzépen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil hosszú távú munkahely egy fejlődő cégben
  • egyműszakos nappali munkarend
  • versenyképes fizetés
  • betanítás, segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
  • akár azonnali kezdési lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal.