Raktáros - áru összekészítő

  • Cég neve

    TEJ-S Kft.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a Szadai Ipari Parkban lévő  hűtőraktárának csapatába ÁRU ÖSSZEKÉSZÍTŐ RAKTÁROST keres Délutános műszakba.

Feladatok:
Élelmiszer áru összekészítése megrendelés szerint
HACCP rendszer pontos szabályok szerinti kezelése

Elvárások

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Min. 1 év hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tejtermékek és húskészítmények áruismeret

Amit kínálunk

  • Munkakezdés: hétfőn 12:00, keddtől péntekig 13:00 órakor
  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes bérezés,
  • Munkába járás támogatása, céges járat
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Jelentkezésében kérjük jelölje meg nettó fizetési igényét és fényképes szakmai önéletrajzát küldje el részünkre.