Raktáros

  • Cég neve

    ALBACOMP EA Kft

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Mártírok útja 3b.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Anyagok összekészítése a gyártási terület számára
  • Gyártásból visszaérkező anyagok visszavételezése
  • Késztermékek címkézése, csomagolása
  • Beérkező áruk fogadása, ellenőrzése és nyilvántartása
  • Raktárkészlet kezelése, folyamatos aktualizálása
  • Raktári folyamatok optimalizálása és hatékonyságának növelése
  • Együttműködés a beszerzési és gyártási területekkel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Raktározási tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

Elektronikai alkatrészek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
  • Barátságos munkakörnyezet, modern raktári infrastruktúra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Családias légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Innovatív, folyamatosan növekvő 31 fős kisvállalat vagyunk, kiváló minőségű – kis- és közepes szériás – elektronikai gyártási, összeszerelési és tervezési szolgáltatásokat nyújtunk külföldi és hazai ügyfeleink számára.
Munkatársainknak jó munkakörülményeket, rugalmas munkabeosztást, képzési és előrelépési lehetőséget biztosítsunk.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!