Raktáros

  • Cég neve

    Akmé Kft.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Gyömrői út 76-80.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkező áruk tételes átvétele, mennyiségi és minőségi ellenőrzése.
  • A beérkezett áruk elpakolása, polctárhelyre való feltárolása
  • A webshopon keresztül beérkezett termékek összeszedése (komissiózás)
  • Árukiadás
  • Csomagolás
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Precíz és pontos munkavégzés mellett gyorsan és hatékonyan képes dolgozni
  • Raktári szoftverek kezelése szintjén informatikai alapismeretek szükségesek
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Munkájára és környezetére igényes
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Emelőgépkezelői (targoncás) jogosítvány megléte előny

Amit kínálunk

  • Kezdő fizetés tapasztalat és terhelhetőség függvényében nettó 300-400 ezer forint között
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Lendületes csapat
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Kulturált, tiszta, teljesen klimatizált munkahely
  • A feladatokhoz szükséges minőségi munkaeszközök biztosítása
  • Megfelelő munkaruházat biztosítása a biztonságos munkavégzéshez
  • Modern és újszerű raktártechnikai eszközök (pl.: új Jungheinrich targoncák) használata

Céginformáció

30 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, piacvezető szerszámgép, - és kéziszerszám értékesítéssel foglalkozó vállalat vagyunk. Dinamikus fejlődésünk támogatásához keressük leendő munkatársunkat

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!