Raktáros

  • Cég neve

    Abroncs Kereskedőház Kft.

  • Munkavégzés helye

    2836 Baj

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Raktári anyagmozgatási feladatok

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Együttműködő készség

Előnyt jelent

  • Targoncavezető jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi rendszeres juttatások: alapbér + teljesítménybónusz
  • Bruttó 33.000 Ft értékű cafetéria a belépést követő hónaptól
  • Bejárási támogatás
  • Családias légkör
  • Stabil, hosszútávra tervezhető állás egy 25 éve piacvezető vállalatnál
  • Alkalmazotti státusz, azonnali kezdéssel

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

„Azért vagyunk, hogy ügyfeleink biztonságban közlekedjenek minden nap.”
Az 1995-ben alapított Abroncs Kereskedőház Kft. a magyar gumiabroncspiac meghatározó szereplője. Büszkék vagyunk arra, hogy mára már regionálisan több mint négyszáz szakembernek biztosítunk munkát telephelyeinken és logisztikai raktárbázisainkon. Vállalatunk arra törekszik, hogy kiemelkedő szolgáltatást nyújtson az abroncskereskedelem és -szerelés, továbbá a gépjármű javítás területén, a legmodernebb gépek biztosította technológián túl profi szakembereink tudása és elhivatottsága révén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, bérigény megjelölésével várjuk a pályázatát!