Raktárlogisztikai Koordinátor (szakértő)

  • Cég neve

    ''HAPP'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A HAPP Kft. Nyugat-Magyarország meghatározó szereplője mind árufuvarozásban, a szállítmányozásban és a raktározás területén, immáron 2 székhelyen, a Veszprém melletti Márkón és Budapesten is van irodánk. Cégünk több raktárral rendelkezik Veszprém környékén, valamint bővültünk Budapesthez közel, Biatorbágyon, a partnereink megnövekedett igényeinek kiszolgálásához.
Ehhez a célkitűzésünkhöz keressük új kollégánkat, a Biatorbágyi irodánkba, aki a Raktárlogisztikai Igazgatónkat támogatja, valamint segíti a raktárlogisztikai csapatot, az operatív folyamatokat.
  • Raktárlogisztikai operáció munkájának a támogatás, projektekben való részvétel.
  • Üzleti számítások, kalkulációk előkészítése.
  • Prezentációk, kimutatások KPI összeállítása.
  • Logisztikai és ügyviteli folyamatok optimalizálása
  • Szabályzatok, folyamatleírások és munkautasítások készítése.
  • Raktárlogisztikai rendszer (WMS) megfelelő működésének a biztosítása software és hardware, fejlesztések bevezetése és támogatása.
  • Kiemelt, a raktárlogisztikához kapcsolódó beszerzések koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk – nálunk mindent megtanulhatsz!
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (Ms Office, Word, Excel, PowerPoint)
  • Nyitottság az új logisztikai folyamatok megismerésére
  • Kiváló szervezői, tervezői képesség
  • Elemzői gondolkodás
  • Problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Precízitás, rugalmasság, kreativitás

Előnyt jelent

  • Logisztikai végzettség
  • Raktárlogisztika területén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Biatorbágyon a modern ipari park közösségi tereinek, szolgáltatásainak használata
  • Támogató, "Szerethető Munkahely" díjas környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil pénzügyi háttér, kiszámíthatóság
  • Nagyon jó légkör, egy fiatal csapatban
  • Korrekt vezetés, családiasság, emberközpontúság

Céginformáció

A családi tulajdonban lévő HAPP Kft. több mint 30 éves múltú vállalat, mely stabil pénzügyi háttérrel rendelkezik. Dolgozóinknak biztos anyagi hátteret, megbecsülést és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk.
Mert a HAPP-nál AZ EMBEREKKEL EGYÜTT építjük a következő 30 évet. Hiszünk abban, hogy ettől vagyunk mi az egyik legmegbízhatóbb munkahely a szektorban, legyen szó akár a sofőrjeinkről, akár szervezői, pénzügyi vagy HR munkakörről. A „Szerethető Munkahely” díjat nemcsak a faliújságra akasztjuk, hanem a mindennapokban érezzük.

Mert a HAPP-nál AZ EMBEREKKEL EGYÜTT építjük a következő 30 évet