Raktárkezelő / Termelési operátor (Nyíregyháza)

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Nyíregyháza

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk az innováció útján!

Nyíregyházi telephellyel rendelkező osztrák Partnerünk várja új kollégáit!

Raktárkezelő / Termelési operátor

Feladatok:

  • Gépek beállítása, működtetése és karbantartása, valamint minőségellenőrzés és hibajelentés a gyártási folyamatok során.
  • Csomagolóberendezések üzemeltetése és a gyártóterület tisztán tartása.
  • Raktári feladatok elvégzése, beleértve az áruk átadását-átvételét, kirakodást és a mennyiségek ellenőrzését.
  • Gyártási megrendelések üzembe helyezése és tárolóterületek tisztítása.
  • Készletigények felmérése, rendelések leadása, valamint rendszeres leltározás és azok lekönyvelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, szakiskola, szakközépiskola,
  • Tanulási hajlandóság és fizikai erőnlét,
  • 3 műszakos munkarend vállalása és felelősségtudat.

Előny:

  • Műszaki területen szerzett végzettség, tapasztalat és angol nyelvtudás,
  • Vezető üléses (3324) targoncavezetői engedély,
  • Raktárlogisztika területén szerzett képesítés és gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Alapbér: br. 320.000-330.000Ft
  • Bérlet és átlagon felüli üzemanyagtámogatás,
  • Próbaidő után béren kívüli juttatás,
  • Rendszeres gyümölcsnap,
  • Stabil, innovatív munkakörnyezet.

PLUSZ amit a Get Work DÍJMENTESEN biztosítani tud a számodra:

  1. DokiApp – online egészségügyi szolgáltatás:  bármilyen egészségügyi probléma esetén több éves szakmai háttérrel rendelkező szakemberek nyújtanak teljeskörű szolgáltatást és megoldást (munkanapokon és hétvégén is hívható (9:00-18:00 között)
  2. Számíthatsz Ránk program:  Magánéleti, pénzügyi, jogi vagy egészséggel kapcsolatos problémákban szakértői csapat áll rendelkezésedre 0-24 órában
  3. Getworking: egy olyan céges kommunikációs alkalmazás, amin keresztül értesítünk Téged a legfontosabb tudnivalókról, pl.: a munkáddal és személyes biztonságoddal kapcsolatban

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezz a "jelentkezem" gomb megnyomásával!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021