Raktárkezelő / targoncavezető munkatárs

  • Cég neve

    BMI Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező és kiszállítandó áru sérülésmentes, pontos rakodása
  • A munkaköréhez tartozó gépek, berendezések szakszerű használata, biztonságtechnikai, környezetvédelmi előírások betartása
  • A targoncák napi üzemkész állapotának ellenőrzése, emelőgép napló vezetése
  • A megrendelt áru csomagolása, összekészítése
  • A beérkező áru szállítólevél szerinti átvétele
  • A raktár előírás szerinti rendjének és tisztaságának megőrzése
  • Raktári adatrögzítés

Elvárások

  • Targoncavezető jogosítvány (vezetőüléses 3324)
  • Magas munkabírás és stressz tűrő képesség
  • Szervezett, önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Gmail)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Drive-in polcrendszer rakodásában szerzet tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér

  • Lendületes, eredményorientált csapat

  • Havi 20% teljesítményprémium, cafeteria, 13.havi bér

  • 2 műszakos munkarend H-P, (6:00-14:00, ill. 8:00-16:00)

Munkavégzés helye: Veszprém

Céginformáció

A BMI Group Európa egyik legnagyobb tetőrendszereket és vízszigetelő anyagokat gyártó vállalatcsoportja. A londoni központú, 40 országban működő és több, mint 165 éves tapasztalattal rendelkező vállalatot hazánkban a BMI Magyarország Kft. képviseli a Bramac és a Villas márkákkal.

A BMI Magyarország Kft. veszprémi telephelyére raktárbővítés miatt tapasztalt Raktárkezelő / targoncavezető munkatársat keresünk.

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.