Raktárkezelő

  • Cég neve

    Richter Gedeon Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon

munkatársat keres.

Feladataid

  • SAP rendszer kezelése, anyagérkeztetés, anyagbevétel, anyagkiadás
  • Megrendelésekkel, termeléssel, raktári készletekkel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása
  • Gyártáshoz szükséges eszközök, műszaki anyagok biztosítása a termelési vagy karbantartási terv alapján
  • Készletfelelős a rábízott raktárakban
  • Szabályozott hőmérsékletű szállítások indítása, érkeztetése
  • Munkaruha, göngyöleg szállítás és készletfigyelés intézése

Amit várunk

  • Középfokú (logisztikai) végzettség
  • Emelőgép, targoncavezetői jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Aminek örülünk

  • SAP rendszer ismerete
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről
  • Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá
  • Családja életét iskolakezdési támogatással támogatjuk
  • Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!