Raktárkezelő

  • Cég neve

    Richter Gedeon Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

Feladataid

  • Készgyógyszer termékek lecsomagolását végzed
  • Raktárkezelői tevékenységeket látsz el: bevételezés, komissiózás, kiadás
  • Kézi és gépi anyagmozgatást is végzel
  • Vállalatirányítási rendszert (SAP) használsz
  • Raktári áruszállító rendszert kezeled

Amit várunk

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló területen, targoncavezetésben szereztél szakmai tapasztalatot
  • Gyalogkíséretű (3312) targoncára érvényes vezetői jogosítvánnyal rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled a számítógépet

Munkarend

  • Egy műszakos munkarend: hétfőtől péntekig, 5:45-14:05

Ami itt vár

  • Saját állományban történő foglalkoztatás
  • Céges buszjárat Cegléd és Gödöllő és Sülysáp térségéből
  • Piaci átlagot meghaladó műszakpótlék:

Már a próbaidő alatt is járnak a béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria (készpénz vagy SZÉP-kártya)
  • Helyi szakorvosi rendelőnkben ingyenes ellátás
  • Egészségbiztosítás (Medicover)
  • Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya, szauna)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati óvoda
  • Munkaruhádat mi adjuk és mi is mossuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!