Raktárkezelő

  • Cég neve

    Le Bélier Mo. Formaöntöde

  • Munkavégzés helye

    Ajka

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Öntvények mozgatása targoncával
  • Szállítólevelek elkészítése
  • Szállításra való előkészítés
  • Kamionok felpakolása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Megemelt, tudásszinttel arányosan növekedő bérek
  • Kiemelt Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Céges képzések
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Kellemes, csapatorientált vállalati légkör

Céginformáció

A Le Bélier francia központú, nemzetközi multinacionális autóipari vállalat, amely Amerikában, Ázsiában és Európában is jelen van. Az alumínium formaöntöde fő profilja a fék-, motor- és futómű alkatrészgyártás, piacvezetők vagyunk a könnyített súlyú fékalkatrészek terén. Megtalálható nálunk az öntészetben alkalmazott technológiák széles skálája, a félautomata soroktól a legmodernebb homokmagos technológiákig. Tevékenységünk a terméktervezéstől a szerszámkészítésen át a megmunkált öntvények gyártásáig terjed. Folyamatosan fejlődünk, számos új projektünk, technológiai fejlesztésünk van kilátásban.

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Raktárkezelő

Szeretne egy olyan nemzetközi cégnél dolgozni, ahol:

  • Baráti és támogató a munkahelyi légkör és hosszú távon számítanak Önre
  • Megbecsült tagja lehet a csapatának, elismerik a tehetségét és a teljesítményét
  • Folyamatosan fejlődhet a raktározás területén
  • Versenyképes és ösztönző bércsomagot kap
  • Része lehet egy dinamikus nemzetközi csapatnak?

Ha válasza igen, középfokú végzettséggel és targoncavezető jogosítvánnyal rendelkezik, akkor csatlakozzon Ön is a Le Bélier csapatához!