Raktárkezelő

  • Cég neve

    Howmet-Köfém Kft. HFS

  • Munkavégzés helye

    8248 Nemesvámos

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Termelési logisztikai feladatok elvégzése
Raktárkészlet kezelése, felügylete és nyilvántartása
Készletmozgások adminisztrációja az Oracle rendszerben
Részvétel a leltározási folyamatban
Vállalaton belüli anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások

Érettségi bizonyítvány
Termelővállaltnál szerzett legalább 2 éves raktárkezelői tapasztalat
Vállalatirányítási rendszer ismerete
Önálló, precíz munkavégzés
Targoncavezetői jogosítvány
B kategóriás jogosítvány
Kettő műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

Angol nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Egészségügyi szolgáltatás /Medicover/
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Vállalati rendezvények
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok,gyümölcsnap

Céginformáció

Szeretnél…
  • szakmailag fejlődni és mozgásban tartani a világot?
  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?
Ha igen, gyere és csatlakozz 27 éve Magyarországon fennálló Howmet-Köfém Kft. nemesvámosi csapatához – változtass az életeden!

Munkavégzés helyszíne: Nemesvámos

Ha hirdetésünk felkeltette figyelmedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kérjünk kattints a „Jelentkezem” gombra, majd csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat.