Coca-Cola HBC Magyarország Kft. logo

Raktárkezelő

  • Cég neve

    Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Vállalatunk, a Coca-Cola HBC Magyarország Kft. a 29 országot átfogó és 715 millió fogyasztót kiszolgáló Hellenic Csoport tagja. Főbb termékeink, melyeket gyártunk és értékesítünk: Coca-Cola, Fanta, Fuzetea, Naturaqua, BURN, Cappy, Jack Daniels és Rézangyal. Vállalatunk székhelye Dunaharasztiban van, ásványvíz palackozó üzemünk pedig Zalaszentgróton működik. Büszkék vagyunk arra, hogy több mint 70 féle terméket forgalmazunk, és a késztermékeink jelentős hányadát külföldre, 28 országba exportáljuk.

Feladatok:

  • Beérkező göngyölegek, félkész- és késztermékek átvétele,
  • A termelés és raktár közötti árumozgások irányítása, ellenőrzése és bizonylatolása,
  • A készlet alakulásának figyelemmel kísérése és ellenőrzése, erről megfelelő rendszerességgel jelentések készítése,
  • Raktári segédmunkások irányítása,
  • Komissiózási folyamatok segítése, felügyelete,
  • Ki- és beszállításra kerülő termékek szállítóleveleinek (nemzetközi fuvarban CMR) kezelése,
  • Az átvételre / kiadásra kerülő áru adatainak számítógépes rendszerbe történő rögzítése,
  • Napi- Heti-havi leltárfelvételben részvétel,
  • A felelősségi területek felügyelete, tisztántartása,
  • A kijelölt területre beosztott munkaerő felügyelete, irányítása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása, munkaidő kerettel
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magas szintű matematikai és logikai készség
  • Fizikai állóképesség

Előny:

  • Élelmiszeripari vállalatnál szerzett áruellenőri tapasztalat
  • SAP rendszer használata

Amit ajánlunk:

  • A betanulásodat teljeskörűen támogatni fogja a csapat és vezetőd
  • Kiváló, összeszokott és összetartó csapat tagja lehetsz
  • Az alapbéreden felül bónuszt, kiemelt mértékű műszakpótlékot, cafatéira támogatást, magán orvosi ellátást biztosítunk számodra
  • Hosszú távon is számolhatsz velünk
  • Jó minőségű munka- és védőruházatot biztosítunk
  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Céges buszjáratok:

  • Bp. Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út
  • Csepel- Szent Imre tér, Szigetszentmiklós, Szigethalom
  • Munkarend: 3 műszakos munkarend heti váltással

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás