Raktári vezető(Budapest)

  • Cég neve

    BÁRDI AUTÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízható, korrekt! Ha szeretnél egy ilyen csapatban dolgozni, akkor jelentkezz a Bárdi Autóhoz! Cégünk Magyarország egyik piacvezető autóalkatrész-forgalmazó vállalata, ahol munkádért cserébe biztos pénzügyi hátteret, barátságos környezetet és szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk.

Feladataid lennének:

  • A raktári folyamatok irányítása és felelős koordinálása.
  • Az ütemező számítógép által kiadott szedési időpontok betartása, a beérkező áruk szabály szerinti polcra kerülésének biztosítása.
  • A maximális raktári rend fenntartatása.
  • Szükség esetén azonnali szakszerű beavatkozás a napi folyamatokba.
  • Folyamatok át- és újratervezése az aktualitások figyelembevételével.
  • A tárhelyek folyamatos alakítása a raktári kapacitás optimális kihasználása érdekében.
  • Fejlesztések tervezése és azok lebonyolításában való aktív részvétel.
  • Heti és ad-hoc riportok elkészítése.
  • A megrendelt termékek pontos összekészítésének felügyelete, a kiszállítási időpontokhoz igazítva.
  • A kiszállítás során esetlegesen keletkező eltérések ügyintézésének felügyelete, irányítása.
  • Kezelés és állagmegóvás a központi raktár teljességére értve.
  • Minőségirányítási feladatok biztosítása.
  • Kapcsolattartás a raktári beszállító partnerekkel, eszközrendelések felelős elkészítése és jóváhagyatása.
  • A raktári állomány képzési igényeinek felmérése és eljuttatása az Oktatás területére
  • Részvétel a munkaerő kiválasztásban

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Árukezelés/raktározás irányításában szerzett tapasztalat
  • Nagyobb létszám irányításában szerzett tapasztalat
  • Önálló, felelős munkavégzés
  • Magas szintű MS Office programok ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, jó a problémamegoldó képesség

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • PDA eszköz ismerete
  • Fejlesztések bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk neked:

  • Dolgozói kedvezmény
  • Céges munkaruha, korszerű eszközök
  • Stabil munkaadói háttér, hosszú távú biztos munkahely
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.