Raktári technikus

  • Cég neve

    Sameday Magyarország

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A szortírozó berendezések karbantartása a folyamatos működőképesség érdekében
  • A raktári feldolgozáshoz szükséges további berendezések és eszközök beállítása és karbantartása eseti és tervezett jelleggel
  • A felmerülő hibák elhárítása, kiváltó okok vizsgálata és dokumentálása
  • Együttműködés a társosztályokkal és a külső partnerekkel
  • A hatáskörébe tartozó eszközökről és azok működőképességéről naprakész nyilvántartás vezetése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Technikusi tapasztalat (preferáltan műszerész- és szervíztechnikusi)
  • Kiváló írásbeli és verbális kommunikációs készség
  • Megbízható és precíz munkavégzés önállóan és csapatban is

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Cafeteria: évi nettó 412.500 Forint
  • Sameday Egészségprogram: magán egészségbiztosítás
  • Szakmai fejlődés biztosítása ingyenes angol és Excel kurzusokkal
  • Munkaeszközök: telefon, laptop, munkaruha
  • Munkábajárás támogatása: 30 Ft / km, vagy 100% tömegközlekedési bérlet térítés
  • Munkavégzés helyszíne: Dunaharaszti

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A Sameday Magyarország gyors és biztonságos csomagszállítói és futárpostai szolgáltatásokat kínál Magyarországon 2020 óta. Csomagautomata szolgáltatásunk, a Sameday easybox kényelmes megoldást nyújt az e-kereskedelem modernizálásához, az ország több mint 700 pontján. Folyamatainknak köszönhetően, időben és térben napról napra korszerűbb technológiával biztosítjuk küldemények kézbesítését.