Raktári szakmunkás

  • Cég neve

    LOGICDATA Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    8800 Nagykanizsa, Palini utca 7.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A ki és beérkező áruk ellenőrzése, dokumentálása
  • A gyártási megrendelésekhez szükséges alapanyagok összekészítése
  • Raktári rend megtartása
  • A keletkező hulladék kezelése
  • A keletkező göngyöleg kezelése és dokumentálása
  • Leltár előkészítése, aktív részvétel a leltárban
  • Napi szintű együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Felhasználó szintű PC ismeretek (Word, Excel)
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Érvényes targonca jogosítvány gyakorlattal
  • 2 műszakos munkarend vállalása, túlóra
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Igényesség a munkájára
  • Jó koncentráló képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Fizikai terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Sorfeltöltői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú lehetőség egy növekvő cégnél saját állományban
  • Képzettséged és tapasztalatod alapján a piacnak megfelelő fizetést biztosítunk
  • Havi teljesítmény alapú bónusz
  • Fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál, mindamellett nyugodt, családias munkakörnyezet
  • Utazási támogatás, saját gépjárművel való munkába járás esetén 30 Ft/km költségtérítés
  • Parkoló, kerékpártároló
  • Támogató csapat, betanulási lehetőség
  • Céges események, programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Vegyen részt innovatív elektronikai megoldások kialakításában a LOGICDATA Hungary Kft.-nél!

Nemzetközi vállalatként a LOGICDATA több évtizedes iparági tapasztalatát ötvözi az egyedi tervezéssel, hogy megalkossa a piac legizgalmasabb, állítható asztal kínálatát az otthoni és irodai használatra. Nemzetközi vállalat részeként, nagykanizsai gyártóüzemünkben, állítható asztalok emelőmotorjának gyártásával foglalkozunk.

Ha felkeltettük érdeklődését, és szeretne az innovatív bútorok terén piacvezetőnek számító cégünkhöz csatlakozni, küldje el jelentkezését és önéletrajzát!