Raktári supervisor

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Vácrátót

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Japán gyártó vállalat csapatába keresünk

kollégát

Feladatok:

  • Raktározási, beszerzési folyamatok kialakítása a magyar jogszabályoknak megfelelően
  • Raktári tevékenység koordinálása, a raktározási csapat munkájának összefogása
  • Áruk átvételének, előkészítésének és feladásának koordinálása, ellenőrzése, szállítások megszervezése
  • Jövőbeli kapacitásigények megtervezése, folyamatos ellenőrzése
  • Az áru mozgásának átlátható nyomon követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel a zökkenőmentes, pontos és magas színvonalú működés biztosítása céljából
  • Készletellenőrző rendszerek adatainak naprakészen tartása, leltárak pontosságának biztosítása
  • Raktárkezelő rendszerek, valamint a tárolási és visszakeresési rendszerek működtetése
  • Belső folyamatok és protokollok kidolgozása valamint azok betartásának biztosítása

Elvárások:

  • Legalább 3-5 év raktározási vezető pozícióban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Raktárkezelő rendszerek gyakorlatban szerzett ismerete
  • Raktárkezelés jogi, környezetvédelmi aspektusainak ismerete
  • Kiváló szervezőkészség, kezdeményezőkészség és priorizálásra való képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Technikai és informatikai ismeretek, különösen adatbázis- és táblázatkezelésben

Előnyök:

  • Raktározási folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Bejárás támogatás
  • Egyműszakos munkarend, kizárólag hétköznapi munkavégzés
  • Lehetőség induló vállalatnál új folyamatok kialakítására

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.