Raktári operatív műszakvezető

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Timót utca 5.

  • Fizetés

    Bruttó 850e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

Mi az UNIX Logisztikai központjában 7,5 millió raktáron lévő alkatrészből keressük ki a megfelelőt úgy, hogy pontosan az legyen, amire a vevőnknek szüksége van, és a lehető leghamarabb megérkezzen a szervizekbe.

RAKTÁRI OPERATÍV MŰSZAKVEZETŐ

Milyen Feladataid Lesznek?

Felelősségteljes munkakörbe, felelősségteljes munkatársat keresünk, Részlegvezetői pozícióba a IX. kerületben található Logisztikai Központunkba! Te gondoskodsz arról, hogy a részleged, megfelelő kezekben legyen!

  • A rád bízott raktári csapat vezetése, támogatása, ellenőrzése
  • Egy konkrét raktári részleg teljeskörű irányítása, munkáltatói jogkörrel – te alakítod ki a csapatodat
  • Munkafolyamatok betartatása, biztosítása
  • Precizitás, jó szervezői készség, agilis hozzáállás
  • A tulajdonosi szemlélet és ennek kialakítása a csapatodban is
  • Együttműködés, kapcsolattartás a logisztikai felsővezetéssel

Mit Kínálunk a Munkádért Cserébe?

  • Átlag br. bér 850.000 – 900.000 Ft - alapbér + prémium + műszakpótlék
  • Több hetes betanítási folyamat – fontos neked is, nekünk is
  • Vezetői munkádat támogató, saját fejlesztésű vállalatirányítási szoftverrel tudod elvégezni
  • Piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő modern vállalati rendszer
  • Innovatív logisztikai megoldások
  • Folyamatos belső képzések
  • Felelősségteljes pozíció, változatos feladatok

Te Vagy Az Ideális Erre a Pozícióra, ha:

  • Van tapasztalatod nagyobb létszámú csapat (20-30 fő) vezetésében
  • Rendelkezel legalább 3-4 éves vezetői tapasztalattal, logisztika, gyártás, termelés területen
  • Vállalod a két műszakos munkarendet
  • Hosszú távra tervezel egy minőségi, innovatív munkahelyen
  • Tudod, hogy az első számú példa, Te magad vagy a csapatod számára

A Munkavégzés Helye:

Budapest IX. kerület Timót utca

A munkaidőd:

  • 2 műszakos munkarend:
    • „A” hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • „B” hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
    • havi 1 hétvégén (1 szombat délelőtt) munkavégzés, amelyet pihenőnappal kompenzálunk

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés
  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a "Jelentkezem” gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.