Raktári Operációs Vezetőhelyettes

  • Cég neve

    Resourcing Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 900e - 1,0M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Raktári anyagáramlás (beszállítás, átvétel, komissiózás, csomagolás, kiszálítás) folyamatának biztosítása
  • Beszállítók menedzselése, számlák ellenőrzése
  • Raktári berendezések és anyagmozgató eszközök menedzselése
  • Épület és kapcsolódó infrastruktúra fenntartásához kapcsolódó tevékenységek elvégzése
  • Logisztikai projektek vezetése, támogatása

Elvárások

  • Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás,
  • Vezetői tapasztalat min. 3 év,
  • Váltott, folyamatos műszakos munkarend vállalása,
  • Logisztikai vagy/és ingatlanüzemeltetési tapasztalat,

Előnyt jelent

  • SAP felhasználói ismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Vonzó bérezési csomag, Cafeteria, szociális juttatások
Bejárás támogatás
Nagy múltú, stabil nemzetközi vállalati háttér, de ugyanakkor családias szervezet

Céginformáció

Dél-pesti központú raktárlogisztikai és ingatlanüzemeltetéssel szolgáltatásokkal foglalkozó nemzetközi ügyfelünk számára keressük angolul tárgyalóképes, tapasztalattal rendelkező raktári operációs vezetőhelyettes munkatársát.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatolja a magyar és angol nyelvű önéletrajzát!