Raktári műszakvezető

  • Cég neve

    WhiskyNet Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Szőlőkert utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Raktározási feladatok prioritásának meghatározása, valamint a napi operatív feladatok felügyelete / szervezése / optimalizálása (25 fő)
  • Áruátvétel, számlázás,
  • Kiszállító autók indulásainak ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (sales, beszerzés, back office)
  • Az anyagáramlás folyamatosságának felügyelete
  • Raktári területen való döntéselőkészítés a közvetlen felettes számára
  • A műszak teljesítményének folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
  • Az 5S / 6S és Lean gondolkodásmód, szabályok betartatása és rendszeres ellenőrzése
  • Riportok készítése
  • A raktározási operatív folyamatok fejlesztése
  • A raktári személyzet betanításának megszervezése
  • Az új belépők, integrációjában történő aktív részvétel
  • Részvétel és előkészítés a leltári folyamatokban
  • Raktározási kulcsteljesítmény mutatók folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, kommunikációs készség
  • Határozott, céltudatos személyiség
  • Eredményorientált szemlélet

Előnyt jelent

Targonca vezetői engedély (vezető üléses targonca)
Raktárvezetői képzés
Serpa vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

1 műszak
versenyképes jövedelem (bejelentett fix alapbér + teljesítmény arányos bónusz negyedévente)
barátságos csapat
céges rendezvények
képzések támogatása
fejlődési lehetőség
hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével.