Raktári műszakvezető

  • Cég neve

    VAJDA-PAPÍR Kft.

  • Munkavégzés helye

    1239 Budapest, Ócsai út 8.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a beosztottak napi munkájának szervezése, irányítása
  • készletgazdálkodási folyamatok ellenőrzése, felügyelete, pontos raktárkészlet biztosítása
  • munkautasítások készítése, oktatása a raktári dolgozók részére
  • a beérkező áru és a szükséges dokumentumok ellenőrzése
  • a leltározásokban való aktív részvétel
  • a munkabiztonsági, tűz- és balesetvédelmi szabályok betartatása

Elvárások

  • rendelkezel középfokú végzettséggel (előny a logisztikai képesítés)
  • van termelő vállalatnál hasonló pozícióban szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalatod
  • jó a szervezőkészséged és precíz vagy
  • képes vagy az önálló munkavégzésre és a felelősségvállalásra
  • vállalod a 3+3-as folyamatos munkarendet

Előnyt jelent

  • IFS vállalatirányítási rendszer ismerete
  • papíriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria juttatás
  • étkezési hozzájárulás,
  • utazási hozzájárulás
  • 2 havonta vállalati termékcsomag (higiéniai termékeinkből)
  • szakmai fejlődési lehetőség, támogató management
  • szakmai vállalati tréningek
  • céges mobiltelefon, laptop
  • évvégi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A magyar tulajdonos által irányított Vajda-Papír csoport 20 év alatt hazánkban piacvezetővé vált a higiéniai papírtermékek gyártásában. Ezen időszak alatt azt is elértük, hogy a Munkatársaink által előállított termékeinket már több mint 30 országban vásárolhatják meg a fogyasztók.
Legbüszkébbek a saját tulajdonban lévő, Ooops! márkánkra vagyunk, amely a vásárlói közkedveltségén túl, számtalan szakmai, fenntarthatósági és dizájn díjat elnyert már.
Vajda-Papír csoportnál fontos számunkra környezettudatosság, a fenntartható fejlődés, valamint a folyamatosan bővülő, már 600 fős létszámot meghaladó Munkatársaink mindennapi elégedettsége és elköteleződése.
Sokkal több ez számunkra, mint egyszerű papírmunka. Vajda-Papír: Mi szeretettel gyártunk!

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz csatolásával és a bérigény megjelölésével lehet.