Raktári műszakvezető

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Pest,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Menton Jobs

BILK Logisztikai központben lévő raktárba keresünk raktári műszakvezetőt.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Ki- és beérkező szállítmányok koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, beszerzés, raktár)
  • Beérkezett szállítmányok könyvelése
  • Kimenő árukról a számlák előkészítése
  • Raktári dolgozók munkájának a folyamatos koordinálása (12-14 fő)
  • Anyagmozgatás kézzel és géppel
  • Munkautasítások betartatása
  • Riportok készítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • MS Office ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • Raktári műszakvezető tapasztalat
  • Határozott fellépés
  • Pontos, megbízható és önálló munkavégzés
  • 2 műszak vállalása (hétfőtől-péntekig)

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Munkába járás támogatását
  • Teljesítmény és jelenléti bónuszokat
  • Műszakokhoz igazított céges buszjáratot a Határúttól
  • Közös sütögetéseket és családinapot
  • Jó hangulatú fiatalos csapatban dolgozhatsz