Mektec Manufacturing Corporation Europe HU Kft. logo

Raktári műszakvezető

  • Cég neve

    Mektec Manufacturing Corporation Europe HU Kft.

  • Munkavégzés helye

    2119 Pécel, Határ utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Raktári csapat tagjaként a következő feladatok várnak Rád:
  • Raktári feladatok összehangolása, priorizálása,
  • 5 – 10 fős raktári műszak irányítása,
  • Beosztások elkészítése,
  • Raktári rend és fegyelem betartása, betartatása,
  • Raktári dolgozók munkájának értékelése,
  • Raktáros kollégák motiválása,
  • Folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Árubeérkeztetés, betárolás,
  • Tárhelyre pakolás/könyvelés,
  • Termelés szakszerű kiszolgálása, komissiózás,
  • Autóipari normák szerinti pontos anyagmozgatás, dokumentálás,
  • Kiszállítások időben történő elindításának felügyelete,
  • Alapanyag és készáru mozgatása targoncákkal,
  • Leltározásban, készletellenőrzésben való aktív részvétel.

Elvárások

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
  • Érettségid van,
  • Szereztél már tapasztalatot raktári csoport vezetésében,
  • 3312, 3313, 3324 géptípusú targoncás jogosítványod van,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • Dolgoztál már raktáros munkakörben,
  • Nem jelent számodra problémát a 2 műszakos munkarend,
  • Megbízható vagy, munkádat pontosan és a határidőket betartva végzed.

Előnyt jelent

Előnyt jelent, de nem várjuk el Tőled:
  • SAP rendszerben van gyakorlatod,
  • Német vagy angol nyelvismereted van.

Amit kínálunk

Amit kínálunk Neked:
  • Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot,
  • Tagja lehetsz egy fiatalos és lendületes csapatnak, ahol a kollégák számíthatnak egymásra,
  • Kellemes és modern munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol minden körülmény adott a kiegyensúlyozott és minőségi munkavégzéshez,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a Mektec Kft., japán tulajdonban van, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. A Mektec gyára 26 éve működik Pécelen, ahol főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártásával foglalkozunk. Leendő munkatársainkat modern, a japán standardoknak is megfelelő munkakörnyezettel és eszközökkel várjuk, mivel 2019-ben zöldmezős beruházásként új gyáregységet építettünk. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony áramköri, mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése, melyben cégünk piacvezető. Ügyfeleink az elektromobilitásban élenjáró vállalatok.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű pályázatod a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el.