Raktári műszakvezető

  • Cég neve

    Datalogic Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    8630 Balatonboglár, Klapka utca 37.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A raktári operatív munka szervezése
  • A raktározási operatív folyamatok fejlesztése
  • A raktári személyzet képzésének megszervezése
  • Az új belépők, raktári operátorok integrációjában történő aktív részvétel
  • Részvétel és előkészítés a készletgazdálkodásban
  • Részvétel és előkészítés a leltári folyamatokban
  • Raktározási kulcsteljesítmény mutatók folyamatos fejlesztése
  • Raktári dolgozók munkájának támogatása
  • Munkakörében meghatározott feladatainak végrehajtása során a környezeti és minőségi céloknak és előirányzatoknak történő megfelelés
  • A Raktárvezető / Supply Chain Manager eseti felkérésére más területen történő közreműködés
  • Targonca előírásoknak megfelelően történő használata az egész telephelyen

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1 éves tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Tanulásra való nyitottság
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Anyagkönyvelési ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria bruttó 292.332 Ft éves kerettel
  • Éves szinten bruttó 188.400 Ft célzott egészségpénztári hozzájárulás
  • Kockázati élet és baleset biztosítás
  • Bejárási költségtérítés bruttó 45 Ft/km saját gépkocsi használat esetén (vidékről történő bejárás esetén, ebből 30 Ft nettó és 15 Ft bruttó összegű hozzájárulás)
  • Céges buszjárat
  • Modern munkakörnyezet, zöldmezős beruházás keretében épült infrastruktúra vár Téged
  • Nyitott és befogadó kultúra jellemez bennünket
  • Biztos, nemzetközi háttér áll mögöttünk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A Datalogic globális vezető szerepet tölt be a több technológiájú automatikus adatrögzítő és ipari automatizálási piacokon. A vonalkód-olvasók, mobil számítógépek, érzékelők, képalkotó rendszerek és lézeres jelölő rendszerek világszínvonalú gyártójaként, a Datalogic innovatív megoldásokat kínál a teljes körű alkalmazások számára a kiskereskedelmi, szállítási és logisztikai, gyártási és egészségügyi ágazatokban.

A bolognai székhelyű Datalogic csoport 1972-es megalapítása óta, folyamatos fejlődésének köszönhetően, mára több mint 3500 munkavállalóval a világ 30 országában van jelen.

Ha szeretnél egy fiatalos dinamikus csapat tagja lenni, vonzó munkakörnyezetben akkor köztünk a helyed.

Jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzod megküldésével várjuk.