TBL Verpackung und Service GmbH logo

Raktári munkatárs

  • Cég neve

    TBL Verpackung und Service GmbH

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Bruttó 12,5 Euro/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 100 - 2 000 Euro havi prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Áruösszekészítés, kommissiózás ("Frische" raktár, +2 / +4 Celsius)

Elvárások

Általános iskola

Előnyt jelent

  • Alapfokú (vagy magasabb) német nyelvtudás
  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat hasonló munkakörben
  • Kommissiós gyakorlat Németországban vagy Magyarországon
  • Saját autó

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónapos próbaidő)
  • Bérezés és pótlékok a németországi előírások szerint
  • Órabér: Bruttó 12,50 € - tól (egy év munkaviszony után +0,50 €)
  • Egyedi prémiumrendszer (teljesítménytől függően az alapbéren felül akár bruttó 500 - 2.000 € / hó)
  • Szállást biztosítunk térítés ellenében (305,00 € / hónap - 01.07.2024-től 350,00 €)
  • Magyarul beszélő vezetőség
  • Bureau Veritas által évenként auditált, stabil vállalati háttér
  • Segítünk: lakcímbejelentésben, bankszámlanyitásban
  • Segítünk: A  kiutazás megszervezésében, privát lakás bérlésében
  • Fizetési előleget biztosítunk az első teljes havi fizetésig

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A TBL Verpackung und Service GmbH egy Németországban bejegyzett (nem munkaközvetítő) cég, közel 280 munkatárssal.