Raktári munkatárs (nappali 2 műszakban)

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest IX. Timót u. 5.

  • Fizetés

    Bruttó 485e - 621e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Prémium

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Mi az UNIX Logisztikai Központjában 7,5 millió raktáron lévő alkatrészből keressük ki a megfelelőt úgy, hogy pontosan az legyen, amire a vevőnknek szüksége van, és a lehető leghamarabb megérkezzen a szervizekbe. Ezért dolgozunk olyan profi raktárosokkal, akik a munkában gyorsak és pontosak.

A megrendelt tételek pontos összekészítése fontos nekünk és vevőinknek is, mert ha csak egy alkatrész is késve vagy tévesen érkezik a műhelybe, akkor már a javítás csúszik és az autó tulajdonosa nem kapja vissza az ígért időben autóját.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

RAKTÁRI MUNKATÁRS – NAPPALI 2 MŰSZAKBAN

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület Timót utca

Milyen feladataid lesznek?

Az elérhető bruttó bér 621 000 Ft/hó. Csatlakozz hozzánk még ma és legyél részese Te is további juttatásainknak és kedvezményeinknek.

  • Autóipari termékek összekészítése rendelések szerint
  • Beérkező áruk átvétele és polcokra rendezése
  • Áruk mozgatása és elhelyezése a megfelelő helyre
  • Megrendelt termékek összegyűjtése és előkészítése kiszállításra – okoseszközök segítségével könnyebb
  • PDA kezelése a raktárban – használata egyszerűbb, mint egy okostelefon használata
  • Raktári terület rendszeres tisztán tartása

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  • Nappali műszakban a pozícióban kifizetett átlag bruttó bér: 485.000 Ft, maximális bruttó bér: 621.000 Ft/hó
  • A bérezés alapja az elvégzett teljesítmény, amely tartalmazza az alapbért és a teljesítmény prémiumot
  • Kedvezményes autóalkatrész vásárlási lehetőség biztosított a boltjainkban
  • Étkezési lehetőség éttermünkben kedvezményes áron: 6900 Ft kétfogásos menü, azaz 1380 Ft/nap
  • Díjmentesen biztosítjuk számodra a munkaruha szettet
  • Modern munkakörnyezetben fogsz dolgozni, digitális eszközökkel, PDA-val és automatizált berendezésekkel
  • Tiszta, rendezett és modern munkahelyi környezetet biztosítunk
  • Ajánlási programunk révén plusz prémium lehetőség - 2x bruttó 50.000 Ft
  • Heti gyümölcs- és csokinap biztosított minden alkalmazott számára
  • Ingyenes tea az automatáinkban
  • Céges foci bajnokságban való részvétel lehetősége, ha szereted a futballt

Te vagy az ideális erre a pozícióra, ha:

  • Jó a fizikai erőnléted - autó alkatrészeket raktározunk, van könnyebb és nehezebb is
  • Munkádat odafigyeléssel végezd és nem ijedsz meg a mindennapos kihívásoktól
  • Előny, a raktári tapasztalat és PDA használat :)

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület, Timót utca
  • Megközelíthetőség BKV-val: A Boráros tér felől: 54/55-ös, avagy 224-es busz, avagy a 2B villamossal, Mester utca/Ferenc körút felől: 51-es villamos.

A munkaidőd:

  • Nappali két műszakban: (heti váltásban)
    • "A" hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00 (szombati munkavégzés esetén egy hétköznapi szabadnap jár, (max. 2 dolgozós szombat egy hónapban))
    • "B" hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva töltheted fel.