Raktári munkatárs

  • Cég neve

    Kisalföld Füszért Kft.

  • Munkavégzés helye

    9000 Győr, Királyszék utca 29.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az áruk megfelelő helyre való elpakolása
  • Megrendelések alapján az áruk raklapra történő összekészítése (digitális adatgyűjtővel), tételes ellenőrzése
  • Leltárban való részvétel
  • Raktári rend betartása és tisztaság fenntartása

Elvárások

- Legalább alapfokú végzettség, kereskedelemben szerzett gyakorlat előnyt jelent
- Terhelhetőség és megbízhatóság
- Targoncavezetői jogosítvány
- A raktár/áruház hétfőtől-péntekig 6.00 órától – 18.30 óráig tart nyitva, azon belül két műszakos munkarend vállalása, szombaton 7.00-13.00 óráig

Amit kínálunk

Bejelentett munkaviszony, teljes munkaidő
- Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség,
- Biztos, rendszeres jövedelem
- Teljesítménytől függő rakodási prémium
- A raktár/áruház vasárnap zárva tart.

Céginformáció

A Kisalföld Füszért Kft., a Győr, Királyszék út 29. sz. alatt működő Reál Élelmiszer C+C raktárába/áruházába  raktári munkatársat keres.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével várjuk.