Raktári munkatárs - (béremeléssel, nappali 1 műszakban)

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX. kerület, Timót utca

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 621e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Mi az UNIX Logisztikai Központjában 7,5 millió raktáron lévő alkatrészből keressük ki a megfelelőt úgy, hogy pontosan az legyen, amire a vevőnknek szüksége van, és a lehető leghamarabb megérkezzen a szervizekbe. Ezért dolgozunk olyan profi raktárosokkal, akik a munkában gyorsak és pontosak.

A megrendelt tételek pontos összekészítése fontos nekünk és vevőinknek is, mert ha csak egy alkatrész is késve vagy tévesen érkezik a műhelybe, akkor már a javítás csúszik és az autó tulajdonosa nem kapja vissza az ígért időben autóját.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

RAKTÁRI MUNKATÁRS – BÉREMELÉSSEL
NAPPALI 1 MŰSZAKBAN

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület Timót utca

Milyen feladataid lesznek?

Az elérhető bruttó bér 621 000 Ft/hó. Csatlakozz hozzánk még ma és legyél részese Te is további juttatásainknak és kedvezményeinknek.

  • Autóipari termékek komissiózása
  • Áruátvételi feladatok ellátása, termékek feltöltése a polcokra
  • Árumozgatási feladatok
  • Megrendelt áruk összeszedése – segítségedre vannak az okoseszközök
  • PDA kezelés (egy okostelefon használatánál ez sem bonyolultabb)
  • A raktári terület folyamatos rendszerezése és tisztán tartása

Amit Neked kínálunk:

  • 1 műszakban a kifizetett átlag bruttó bér a pozícióban 500.000 Ft
  • A pozícióban az elérhető maximális bruttó. bér 621.000 Ft/hó
  • Teljesítményedet értékeljük - alapbér + teljesítmény prémiumból áll a bérezésed
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség - Autóalkatrészekre a boltjainkban – bármikor jól jöhet
  • Kedvezményes étkezési lehetőség éttermünkben – 6.900Ft a kétfogásos heti menü – 1 napra ez 1.380 Ft
  • Ruházattal ne törődj, adunk mi neked - díjmentesen
  • Modern környezet, digitális eszközökkel dolgozunk - PDA-val és automatizált berendezésekkel -Neked is könnyebb a munkád
  • Tiszta, rendezett, új munkakörnyezet
  • A piacon meghatározó szerepet töltünk be, rengeteg megrendeléssel - munka is van, kellő pörgéssel
  • 8 óra munkavégzés után jöhetnek az egyéb programok, amelyeket magadnak szerveztél
  • Ajánlási programunknak köszönhetően plusz prémiumban részesülhetsz - 2x bruttó 50.000 Ft
  • Gyümölcs- illetve csoki nap is van nálunk - Minden héten
  • Ingyen tea az automatáinkban
  • Céges foci bajnokságon való részvétel – Amennyiben szereted a futballt

Te vagy az ideális erre a pozícióra, ha:

  • Jó fizikai erőnléted van - autó alkatrészeket raktározunk, van könnyebb és nehezebb is
  • Előny, a raktári tapasztalat és PDA használat
  • Munkádat odafigyeléssel végezd és nem ijedj meg a mindennapos kihívásoktól
  • Minimum alapfokú végzettséged van

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület, Timót utca
  • Megközelíthetőség BKV-val: A Boráros tér felől: 54/55-ös, avagy 224-es busz, avagy a 2B villamossal, Mester utca/Ferenc körút felől: 51-es villamos.

A munkaidőd:

  • Nappali 1 műszak (H-P: 06:00 - 15:00-ig (Maximum havi 2 szombat délelőtti munkavégzés, cserébe egy hétköznapi szabadnapot kapsz)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva töltheted fel.