Raktári Koordinátor-Diákmunka, Budapest

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 45.

  • Fizetés

    Nettó 2 000 Ft/óra bér Bónusz
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Megismerkedsz majd a raktározási, és ad-hoc jellegű feladatokkal, mindezt egy PDA eszköz használatával
  • Segédkezel a különböző munkafolyamatok gondos ellenőrzésében, valamint betartásában
  • Számítunk aktív részvételedre a cégünkhöz érkező új diákok betanításában
  • Figyelned kell a raktári terület tisztán tartására, és a biztonsági előírásokra

Elvárások

  • Rendelkezz nappali tagozatos tanulói jogviszonnyal
  • (Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz)
  • 18. életév betöltése
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás szükséges
  • Heti legalább 2-3-4 napot tudj vállalni, rugalmas időbeosztásban hétfőtől vasárnapig
  • (Munkavégzés ideje: délelőttös műszak: 06:00-14:30; délutános műszak: 12:00-21:30)
  •  Legyél önmagadra, és a munkádra igényes

Előnyt jelent

  • Ha van tapasztalatod hasonló munkakörben
  • Ha felsőfokon beszélsz angolul

Amit kínálunk

#diákmunka
#teljesítmény alapú bónusz
#25 év alatt bruttó = nettó
#fejlődési lehetőség

Céginformáció

Magyarország egyik legnagyobb, dinamikusan fejlődő csomagküldő, és e-kereskedelmi vállalatához keresünk koordinátor pozícióba diákokat, azonnali kezdéssel.

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!