Raktári könyvelő

  • Cég neve

    Rosenberger Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    5123 Jászárokszállás

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kiszállítási feladatok végrehajtása telephelyek között
  • Késztermékek bekönyvelése raktári pozícióra
  • Napi lista készítése, egyeztetés a termeléssel
  • Német raktár anyagainak könyvelése
  • Külső telephelyekről jövő anyagok könyvelése
  • Traszport könyvelések
  • Telephelyek közötti transzportok lebonyolítása, csomagok kezelése
  • Leltár, egyéb készletkezelési feladatok a raktárban
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Gyártás szervezők által leadott lista figyelemmel követése
  • Hatáskörén túlnyúló problémák esetében eszkaláció felettes felé

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlandóság, kreatív gondolkodás
  • Problémamegoldás, koordinációs készség, önálló munkavégzés
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

Céginformáció

A Rosenberger a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleink közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Szeretnél a családias hangulatú Rosenberger Magyarország csapatába tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget?

Ha lehetőségünk felkeltette érdeklődésed kattints a "Jelentkezem" gombra!