MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Raktári kisegítő - autóalkatrész gyár (diákmunka)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Timót utca 5.

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Magyar felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Címkézés: laptop, címkenyomtató, és kézi szkenner segítségével történik a munkavégzés. A beérkezett árun lévő gyári vonalkód leolvasása, és a rendszer által generált címke ráragasztása a termékre, majd a szkenner segítségével a vonalkód beolvasás
  • Csomagolás: a már felcímkézett termékek, előre meghatározott szempontok alapján történő csomagolása
  • Raktári árukezelő

Munkaidő:

  • Heti legalább 3 műszak vállalása feltétel hétfő és szombat között! Hétfőtől péntekig 6:00-22:00 között min. 6, max 9. órás műszakban, szombatonként pedig fixen 6:00-15:00-ig tartó munkaidőben lehet dolgozni. Legkorábbi kezdés 8:00, legkésőbbi 16:00.

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti legalább 3 műszak vállalása, min. 4 hétig
  • Legalább felsőfokú magyar nyelvtudás
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Betöltött 18. életév

Előnyt jelent

  • Heti több, mint 3 nap vállalása
  • Összesen több, mint 4 hét vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • A munkavállalása feltétele egy üzemorvosi vizsgálat, mely elkészítésében tudunk segíteni, de ennek díját a diáknak kell megfizetnie (4000/5000 Ft - 1 évig érvényes alkalmassági engedély). Amennyiben 1 hónapot ledolgozol, a vizsgálat költségét megtérítjük.
  • Az órabéren felül 18:00 után +30 %-os műszakpótlék is jár!
  • 6 óra feletti munkaidő esetén fixen 1 óra szünet kerül levonásra!
  • A munkavégzéshez kötelező a munkavédelmi cipő, amit a megrendelő biztosít, amennyiben nincs sajátod és levonásra kerül a béredből. Ennek díja típustól és mérettől függően 3000-6000 Ft között mozog.

  • A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
  • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!