Raktári kisegítő alkalmi munkatárs

  • Cég neve

    EcoFamily

  • Munkavégzés helye

    Márkó

  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Papír- illetve műanyag hulladékok szétválogatása, tömörítőgéppel történő megsemmisítése.
  • Raktári rend fenntartása.
  • Szakszerű hulladékmentesítés ( pl.:kartonok, fóliák préselése, rendrakási munkák.)
  • A raktár működésére vonatkozó szabályok, folyamatok, munkavédelmi előírások betartása.

Elvárások

  • Két műszak vállalása.
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés.
  • Megfelelő fizikai állóképesség, terhelhetőség.
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • Havi 15 munkanap, heti bérkifizetéssel.
  •  Jó csapat, családias légkör.

Céginformáció

Több mint egy munka, harmónia. Több mint egy csapat, összetartozás. Az Ecofamilynél hisszük, hogy a legnagyobb érték az ember. Hiszünk benne, hogy a legfontosabb minden munkatársunknak olyan környezetet teremteni, ahol jó érzéssel és szívvel dolgozhatunk együtt. SZERETETTEL VÁRUNK, CSATLAKOZZ HOZZÁNK! ALKALMI MUNKAVÁLLALÓKAT KERESÜNK, HAVI 15 NAP MUNKAVÉGZÉSSEL MÁRKÓI RAKTÁRUNKBA!