Raktári és irodai adminisztrátor

  • Cég neve

    Co Sharing Trade Kft

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Dob utca 51.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Raktárunkba beérkező, illetve kimenő áruk iktatása, leltározása
  • Naprakész raktár adminisztráció ügyviteli szoftverben ( Innonest )
  •  Szállítólevelek és számlák készítése
  • A szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése, feldolgozása
  • Egyéb raktári és irodai adminisztráció
  • AD-HOC feladatok ellátása ( posta, okmányirodai ügyintézés )
  • Kintlévőségek nyomon követése
  • Egy műszakos munkarend hétfő-péntek, 6 vagy 8 órában

Elvárások

  • Számlakezelő programban jártasság
  • Számlák és szállítólevelek elkészítésében gyakorlat
  • Office programok ismerete (Excel, Word)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat szükséges
  • Önállóan dolgozol, de mindig csapatban gondolkodsz
  • Proaktív személyiség

Előnyt jelent

  • Azonnali kezdés
  • Angol nyelv legalább alap szintű ismerete

Amit kínálunk

Éttermek üzemeltetésével foglalkozó, több éve működő, biztos lábakon álló belvárosi iroda.  Napi egy étkezés biztosított!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Co Sharing Trade Kft.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelöléssel.