Raktári dolgozó - targoncavezető

  • Cég neve

    FM Logistic Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Raktár utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Csapatunkba új raktáros munkatársat keresünk Dunaharaszti raktárba megegyezés szerinti műszakban.
A leendő munkatárs feladatai közé tartozik elsősorban: az áru összekészítése, napi leltár, beérkeztetés, árukiadás, raktáron belüli anyagmozgatás, komossiózás, áru fizikai mozgatása.
Amennyiben úgy érzed, hogy munkádban precíz és gyors vagy, akkor az FM Logistic a megfelelő hely számodra.

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség (szakmunkás/szakközépiskolai végzettség előny).
  • Vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targoncára érvényes képesítés.
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fix bérezés
  • Havi bónusz
  • Cafeteria már az első ledolgozott naptól
  • Bejárási támogatás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Azonnali kezdés

Céginformáció

  • 51 év tapasztalat a logisztikában. Közel 25000 munkavállaló 3 kontinensen. Bizalom. Nyitottság. FM. Büszkék vagyunk munkavállalóinkra, és hiszünk benne, hogy sikereinkhez minden kollégánk munkája hozzájárul.