Raktári dolgozó

  • Cég neve

    Porsche Hungária Ker. Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A Porsche Hungaria Magyarország piacvezető autóimportőr vállalata. A világszinten 29 országban, több mint 34 ezer alkalmazottat foglalkoztató Porsche Holding tagja, illetve a Volkswagen Konszern meghatározó részegysége.

Munkatársaink szakértelmükkel nap mint nap világszínvonalú tevékenységet folytatnak az autóiparban.

Jelmondatunk: „A kiválóság a hajtóerőnk!”

Ha ön is részese szeretne lenni a mobilitásnak és a jövő alakításának, várjuk jelentkezését!

Ami az Ön feladata lesz:

  • alkatrészek és tartozékok átvétele, a bejövő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • áru betárolása a raktári tároló helyekre
  • áru kigyűjtése a raktári polcokról
  • alkatrészek és tartozékok csomagolása, a kimenő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • egyéb raktározással és árukezeléssel kapcsolatos feladatok

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • több éves targoncavezetési gyakorlat
  • csapatorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • multinacionális cégkultúra
  • munkahelyi étkezés költségének támogatása
  • professzionális munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök
  • tervezhető, kiszámítható munkaidő (eltolt munkarend: 1. 8:00-16:30; 2. 10:00-18:30, heti váltással; szabad hétvége)
  • ingyenes céges buszjárat (Népliget, Kelenföld és Budaörs)
  • Medicover egészségügyi szolgáltatás
  • egészségnap
  • színes szociális élet, kulturális programok

Munkavégzés helye: Porsche Hungaria Parts Center, BUDAÖRS

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka